Terasové prekrytia

Poolwalk nie je len ochrana vášho bazéna pred poveternostnými vplyvmi. Je to inovatívny koncept, ktorý Vám umožní použiť plochu Vášho bazéna naplno.
Pri tradičných prekrytiach ako sú lamely alebo polykarbonátové klenuté zastrešenia, po uzavretí bazénu vzniká nevyužiteľná plocha, ktorá je v mnohých prípadoch neuspokojivá. Poolwak umožňuje využiť Váš bazén, či už v otvorenom, alebo v uzavretom stave na 100%. Pri otvorenom stave získate exkluzívnu terasu V ploche o niečo väčšej ako je Vás bazén. Pri zatvorenej ploche, sa celá plocha bazénu dá využiť ako terasa k Vášmu domu či záhrade.
Poolwalk je synergiou kvalitných nápadov a testovanie produktu v reálnych podmienkach, počas celého životného cyklu. Maximálna záťaž aj s pochôdznou vrstvou môže od daného typu dosahovať až hodnotu 200kg/m2.
Pri návrhu rozmerov Vášho Poolwalku je rozhodujúca veľkosť bazénu. Terasový segment bude s každej strany minimálne o 10cm väčší ako je vonkajší maximálny rozmer bazénu. Výberom materiálu je možné dotvoriť výzor Vášho prestrešenia. Ponúkame obklady s exotických drevín ako massarandubu, kapur, meranti a bangkirai. Ak uprednostňujete súčasné materiály, ponúkame WPC drevoplastový kompozit od renovovaných výrobcov.

Preferujete mäkkosť trávnika a splynutie prekrytia s vašou záhradou. Ponúkame vám inovatývne riešenie, našu trávnatú terasu. Samozrejme nehovoríme o živej tráve, ale o dokonalej imitácii od prestýžneho belgického výrobcu NAMGRASS je belgická divízia firmy DOMO špecializovaná na výrobu dekoratívnych a športových trávnatých povrchov.

Posun terasy je možný motorovým posunom alebo ručne. K motorovému posunu Poolwalk dodávam rádiové diaľkové ovládanie, ktorým až zo vzdialenosti 50 metrov ovládate zatváranie a otváranie terasového segmentu. Diaľkové ovládanie obsahuje poistku proti nechcenému odsunutiu prekrytia deťmi.

Konštrukcia systému Poolwalk sa skladá z podvozku uloženého na koľajniciach s výškovým profilom len 4 mm a dokonale oblými hranami.
Nosnou časťou je rám zo špeciálnych profilov z vysoko pevnostného hliníka spájaný najmodernejšou technológiou zabraňujúcou korodovaniu konštrukcie.
Ďalšou časťou je tepelnoizolačná a ochranná vrstva. Správa sa inteligentne a pri prílišnom zaťažení vodou umožní jej odtok mimo bazén a pri normálnych podmienkach dokonale izoluje vodnú hladinu od okolitého prostredia.
Poslednou časťou je posúvná vrstva prekrytia, ktorej výberu treba venovať špeciálnu starostlivosť. Je to finálna úprava, ktorá musí odolávať náročnej prevádzke, poveternostným vplyvom a zároveň musí dizajnovo ladiť s exteriérom.


Chcem nezáväznú ponuku

Radíme vám
Radíme vám
Katalóg na stiahnutie
Nezáväzná ponuka

Novinky

08.08.2019 4 pádne argumenty, prečo inštalovať bazén na jeseň

Zobraziť všetky novinky