Lamelové prekrytia

ROLLO COVER PRE BAZÉNY COMPASS

Roletový kryt Rollo Cover pre bazény Compass, je integrované lamelové zakrytie, ktoré zabezpečuje maximálnu energetickú efektívnosť a maximálnu bezpečnosť vášho bazéna. Solárne lamely zachytávajú solárnu energiu a zabezpečujú tak ohrev vody v bazéne o 4 až 8 °C, v závislosti na ročnom období a geografickej polohe.

Počas noci sú vyparovanie a tepelné straty obmedzené na minimum. Roletový kryt pre bazény Compass udrží záťaž malých domácich maznáčikov, detí do hmotnosti 40 kg. Pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti je na pozdĺžnych stranách bazénov rady XL zabudované madlo, ktoré zabraňuje potopeniu lamiel pri záťaži.

CHARAKTERISTIKY ROLETOVÉHO ZAKRYTIA

Komora roletového krytu Rollo Cover, pre bazény Compass, je integrálnou súčasťou vášho bazéna a v nej je uložený mechanizmus s vodiacimi kolesami. Keď sa roleta automaticky vysúva alebo zasúva, lišty sú jemne navádzané a navíjané okolo valca z nehrdzavejúcej ocele. Zariadenie je poháňané sofistikovaným trúbkovým motorom, nachadzajúcim sa vnútri hriadele. Pri otvorení sa lišty neviditeľne ponoria pod hladinu vody za pevným panelom, ktorý ma rovnakú farbu ako steny bazéna.

LIŠTY ROLIET

Lišty tvoriace roletový kryt Rollo Cover bazénov Compass, sú vyrobené z pevného PVC, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a UV žiareniu.

Rollo Cover nákres

Lamelové zakrytie Rollo Cover bazén Compass


BAZÉNY S MOŽNOSŤOU INTEGROVANÉHO LAMELOVÉHO PREKRYTIA

Bazény vhodné pre lamelové zakrytie Rollo Cover

Chcem nezáväznú ponuku

Radíme vám
Radíme vám
Katalóg na stiahnutie
Nezáväzná ponuka

Novinky

08.08.2019 4 pádne argumenty, prečo inštalovať bazén na jeseň

Zobraziť všetky novinky