Zastrešenia

Lamelové prekrytia

Roletový kryt Rollo Cover pre bazény Compass, je integrované lamelové zakrytie, ktoré zabezpečuje maximálnu energetickú efektívnosť a maximálnu bezpečnosť vášho bazéna. Solárne lamely zachytávajú solárnu energiu a zabezpečujú tak ohrev vody v bazéne o 4 až 8 °C, v závislosti na ročnom období a geografickej polohe.

lamelove prekrytia sú bezpečné

Lamelove prekrytia

Terasové prekrytia

Poolwalk nie je len ochrana vášho bazéna pred poveternostnými vplyvmi. Je to inovatívny koncept, ktorý Vám umožní použiť plochu Vášho bazéna naplno.
Pri tradičných prekrytiach ako sú lamely alebo polykarbonátové klenuté zastrešenia, po uzavretí bazénu vzniká nevyužiteľná plocha, ktorá je v mnohých prípadoch neuspokojivá. Poolwak umožňuje využiť Váš bazén, či už v otvorenom, alebo v uzavretom stave na 100%.

terasove prekrytia

terasove

Odsúvateľné prekrytia

Posúvne zastrešenia dodávame od spoločnosti Alukov. Spoločnosť ALUKOV je zameraná na výrobu, dodávku a montáž zastrešenia bazénov a zastrešenia vírivých vaní. Alukov patrí do najväčšej svetovej organizácie výrobcov a predajcov zastrešenia bazénov so sídlom v Prahe, ktorá má pôsobnosť v 25 krajinách EÚ a v ďalších krajinách Európy, Ázie a Ameriky.

odsuvatelne prekrytia

odsuvatelne


Radíme vám
Radíme vám
Katalóg na stiahnutie
Nezáväzná ponuka

Novinky

08.08.2019 4 pádne argumenty, prečo inštalovať bazén na jeseň

Zobraziť všetky novinky