Bazénový showroom Bratislava

Vyskúšajte si keramické bazény na vlastnej koži

V našom showroome vystavujeme zabudované a plne funkčné bazény Compass. Nájdete tu:

Vystavené bazény, nezabudované bazény:

Okrem bazénov u nás môžete vidieť aj viacero spôsobov na zakrývanie bazéna, či už spomínané Rollo Cover alebo odsúvateľné zastrešenie Imperia Light od spoločnosti ALUKOV.
Vystavených máme niekoľko vírivých vaní, záhradný nábytok, ale aj ukážku drevenej terasy, dlažieb a krajoviek k bazénu. Doplnky ako vysavač, bazénová chémia a podobne.


Princíp bazénového showroomu je, že sa snažíme vystaviť a zabudovať toľko bazénov, koľko je v rámci areálu možné. Možete si tak obzrieť si široký výber tvarov a farieb bazénov, či prísť so svojou rodinou a zaplávať si v každom jednom z nich. Môžeme to vo veľmi zľahčenom význame prirovnať k supermarketu s bazénmi.
Je lepšie RAZ vidieť ako STO krát počuť a preto si môžete vyskúšať bazén pred samotnou kúpou.

Ku nám môžete zobrať vašu rodinu a zaplávať si v našich bazénoch, pred tým, než sa pre jeden rozhodnete. Ponúkame nielen bazén, ale predovšetkým komplexné riešenie. Zákazník má možnosť vybrať si technológiu, rozhodnúť sa pre typ zastrešenia, vybrať si podlahu a vyskúšať si nábytok na terasu.
U nás sú vám každý deň k dispozícii vyškolený predajcovia, ktorý Vám poradia s výberom a umiestnením bazéna, technológie a celým naplánovaním vašej oddychovej zóny v záhrade.
Tešíme sa na vaše návštevy.

Naša adresa:

Stará Vajnorská 90, oproti Shopping Palace, Zlaté Piesky

Máme otvorené od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 hod

Ak máte záujem, dohodnite si s nami telefonicky termín aj mimo otváracie hodiny. Tešíme sa na vás :-)

Radíme vám
Radíme vám
Katalóg na stiahnutie
Nezáväzná ponuka

Novinky

08.08.2019 4 pádne argumenty, prečo inštalovať bazén na jeseň

Zobraziť všetky novinky