Sauny

Sú buď saunové kabíny, ktoré sú umiestňované pri stene resp. v rohu väčšej miestnosti alebo montované sauny, ktoré sú vytvorené do vopred pripravenej miestnosti s dverným otvorom (optimálny rozmer dverného otvoru je 73x193cm). Môžete si vybrať saunu s rozmermi zo základného modelového radu alebo saunu s rozmermi podľa Vašich priestorových možnosti a predstáv. Samozrejmosťou je tiež realizácia sáun do podkrovných priestorov (tu platí zásada, že v mieste umiestnenia piecky musí byť svetlá výška min. 1900mm) a verejných sáun (tieto podliehajú ustanoveniam Nariadenia Vlády SR č.352/2006 Z.z.). Tiež naša spoločnosť realizuje rekonštrukcie jestvujúcich sáun.

Vnútorný obklad kabín je zo severského smreku hrúbky 15 mm, z kanadskej jedle (hemlocku) hrúbky 14 mm alebo cédra. Vonkajší obklad u kabín je zo severského smreku hrúbky 15 mm, kanadskej jedle(hemlocku) hrúbky 12,5 mm, cédra, severskej borovice alebo dekoratívnych materiálov. Štandardná vonkajšia výška kabín je 2 030 mm, vnútorná 1970 mm. Kabíny obsahujú podstavu, bloky stien a stropu s tepelnou izoláciou a parozábranou, saunové lavice, stojany na lavice, čelné kryty lavíc, operadlá, dvere so zárubňami, vnútorné a vonkajšie lišty, vetracie mriežky, ochranu piecky, tienidlo svietidla, podlahové rošty a opierky hlavy podľa typu kabíny. Do kabíny je potrebné si zvoliť piecku a saunové príslušenstvo podľa vlastných predstáv a potrieb sauny.

Suché sauny
Či už budete používať suchú na pravidelnú starostlivosť o zdravie, na skvalitnenie Vášho času znovu spojenie so svojím partnerom, alebo utuženie rodinnej atmosféry bude vždy pripravená, keď ju budete potrebovať.

Parné sauny.
Každý má svoju vlastnú predstavu o tom ako má vyzerať jeho parná sauna. Takže vieme, že dokonale vypracované parné sauny sú rovnako individuálne ako vaša osobnosť. Nech sú Vaše potreby a požiadavky na parnú saunu akékoľvek, dajte nám možnosť vytvoriť Váš domáci parný kúpeľ.

Infrasauny.
Pri tvorbe infra sáun pracujeme s výkonom, trvanlivosťou, kvalitnými technológiami sústreďujeme na detail vo vyhotovení. Výsledkom našej práce je vynikajúca Infra sauna.


Radíme vám
Radíme vám
Katalóg na stiahnutie
Nezáväzná ponuka

Novinky

08.08.2019 4 pádne argumenty, prečo inštalovať bazén na jeseň

Zobraziť všetky novinky